Koło Misyjne

Jezus pragnie spotkać się z każdym człowiekiem, lecz nie wszyscy Go znają. Dlatego dzieci z Koła Misyjnego - jako mali misjonarze starają się głosić Ewangelię Jezusa w swoim środowisku : dobrym słowem,uśmiechem,radością,optymizmen....

Przede wszystkim jednak naszą modlitwą wspieramy tych wszystkich misjonarzy i misjonarki , którzy na wszystkich kontynentach świata głoszą Dobrą Nowinę o Panu Jezusie. Na spotkaniach poznajemy życie ludzi z różnych narodów oraz pracę misjonarzy. Wspieramy ich naszą modlitwą i drobnymi ofiarami.

Szczególnie modlimy się za misjonarzy pochodzących z naszej parafii:

Ks. Adama Srokę SVD - głosi Chrystusa w Papui Nowej Gwinei

Ks. Marcina Karwot SVD - głosi Chrystusa w Kenii