Kolonie

Od lata 2000 r. nasza parafia organizuje kolonie charytatywne dla dzieci i młodzieży.
Każdego roku na kolonie wyjeżdża 50 - 80 osób.
Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego przeżywania wakacji i ferii zimowych.
Informacje pod numerem telefonu  32 / 453-00-00

Zapraszamy sponsorów do współpracy przy organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.
Prosimy o wpłaty na konto parafialne z dopiskiem: kolonie charytatywne.

nr konta bankowego:
ING Bank Śląski 09 1050 1403 1000 0022 2092 3896

Za zorganizowanie dotychczasowych kolonii charytatywnych, w imieniu dzieci i młodzieży, dziękujemy Zespołowi Charytatywnemu, wszystkim sponsorom oraz wielu osobom, które pomagały w oraganizacji i prowadzeniu kolonii.